Váš silný partner

Odborné poradenství, špičková kvalita a dlouhá životnost, inovativní řešení, nejrychlejší dodání a nejlepší služby – na těchto aspektech stojí úspěch WSM. Tato dlouhodobá orientace na vaše požadavky a potřeby je hlavní charakteristikou společnosti WSM – Czech Republic s.r.o. založené v roce 1997.

WSM – Czech Republic představuje v mezinárodní skupině WSM silného výrobce mobilních prostorových systémů, přístřešků, stojanů na jízdní kola a informačních a zobrazovacích systémů. V moderní výrobě, která je úzce provázaná se svými evropskými sesterskými provozy, pracuje asi 80 kvalifikovaných zaměstnanců.

europaweit-aktiv

Všechny výrobní kroky jsou věrné mottu WSM, které zní „kvalita v kovu“, certifikované, šetrné k životnímu prostředí a využívání zdrojů. Výrobky společnosti WSM lze díky jejich modularitě efektivně přizpůsobit individuálním požadavkům a vzájemně provázat na poli designu.

A pokud potřebujete výrobky mimořádně rychle, můžete přitom těžit z moderního a automatizovaného skladování a logistiky. Díky tomu zajišťuje společnost WSM včasné dodání za pouhých 24 hodin.

Přejít nahoru