Výborné vyhlídky

Máte rádi vzrušující výzvy a chcete se neustále učit něco nového? Chcete pracovní perspektivu, bezpečnost pro svou rodinu i svou budoucnost? Pak se můžete těšit na WSM – Czech Republic.
Jsme v našem regionu v okolí Březnice i daleko mimo něj známí jako spravedlivá a hodnotově orientovaná společnost. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, zajímavou a rozmanitou práci, mnoho sociálních benefitů, plochou hierarchii a kooperativní týmovou práci.

Naším společným cílem je vždy poskytnout to nejlepší pro naše zákazníky. Pokud tyto požadavky sdílíte, těšíme se, že se u nás budete ucházet o práci.
Staňte se součástí rodiny WSM.

Naše nabídky práce na pozice
REFERENT/KA NÁKUPU, LOGISTIKY, SVÁŘEČ, STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK, SKLADNÍK, ŘIDIČ vysokozdvižného vozíku

REFERENT/KA nákupu, logistiky
Máte výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti? Hledáte motivačně ohodnocenou práci, ve které se nebudete nudit? Informujte se podrobněji na pozici referenta nákupu a referenta logistiky.

SVÁŘEČ
Pokud máte speciální talent na kovové materiály a rádi byste přispěli svou dobrou a poctivou prací k naší výrobě, hledáme do svého týmu nového kolegu na pracovní pozici svářeč.

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK
V našich konstrukčních odděleních získávají výrobky precizní řemeslné zpracování. Přijďte posílit moderní výrobu WSM, rádi vás přijmeme na pozici strojírenského dělníka k přípravě materiálu i celkové montáži.

SKLADNÍK, ŘIDIČ vysokozdvižného vozíku
Pokud řešíte věci s přehledem a smyslem pro pořádek, jste přesně tím pravým člověkem pro naše volné místo specialisty skladové logistiky (skladník). Své dovednosti uplatníte současně i jako řidič vysokozdvižného vozíku.

Zaměstnancům nabízíme

  • spravedlivé odměňování
  • 13. plat v plné výši
  • jednosměnný provoz
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • stravenky na oběd

Seznámení s novými technologiemi a pravidelná školení jsou samozřejmostí.
Nástup možný ihned

Kontaktujte nás co nejdříve.
Email: prace@wsm.eu
Telefon: 318 498 145

Přejít nahoru